Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

RealWear
Getac
RuggON
Advantech
Durabook
Acme Portable Machines
|

Polecane
produkty

ruggON PX-501
2 173,00 € Więcej

dostępność 7 szt. - 24h

ruggON PX-501

Wszechstronny, wydajny, wytrzymały. Tablet przemysłowy z jasnym ekranem 10.1" FHD / RS-232 / RJ-45 / Bateria Hot Swap

One Stop Shop

Wzmocnione, przemysłowe laptopy, tablety, terminale wózkowe, skanery kodów kreskowych.

RUGGED.com.pl to rozbudowana platforma zakupowa skupiona wokół kompletnych, mobilnych rozwiązań dla przemysłu, logistyki, transportu, energetyki i służb mundurowych. Dbamy o to, żeby większość produktów była dostępnych w naszym magazynie od ręki. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać przesyłki w ciągu 24h.

Zostań naszym partnerem i uzyskaj dostęp do naszej platformy zakupowej, atrakcyjnych warunków dla resellerów i system integratorów, sprzętu demo i kompleksowego wsparcia w zakresie oferowanych rozwiązań. Jedno konto, wiele stron. Założenie konta automatycznie gwarantuje dostęp do naszych pozostałych serwisów: elmatic.net oraz sklep.elmark.com.pl.

60 pracowników 35 lat
na rynku
20k zrealizowanych
zamówień w 2018

Aktualności

Datalogic Memor 10 w programie „Android Enterprise Recommended”

Pierwszy z rodziny wzmocnionych terminali PDA z systemem Android wspieranym przez Google. Memor 10 wyglądem przypomina smartfon, jest lekki i wygodny dla użytkownika. Zawiera zminiaturyzowany moduł skanujący 2D pozwalający na szybki odczyt kodów kreskowych. Działa pod kontrolą wydajnego procesora Octa-core o częstotliwości taktowania 2GHz i posiada wbudowaną pamięć 3GB RAM. Dodatkowo w mobilnym terminalu wykorzystano innowacyjny system bezprzewodowego ładowania, który pozwala wyeliminować uszkodzenia złącza pojawiające się przy dokowaniu urządzenia.