Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

|

Polecane
produkty

ruggON PX-501
2 173,00 € Więcej

dostępność 3 szt. - 24h

ruggON PX-501

Wszechstronny, wydajny, wytrzymały. Tablet przemysłowy z jasnym ekranem 10.1" FHD / RS-232 / RJ-45 / Bateria Hot Swap

One Stop Shop

Wzmocnione, przemysłowe laptopy, tablety, terminale wózkowe, skanery kodów kreskowych.

RUGGED.com.pl to rozbudowana platforma zakupowa skupiona wokół kompletnych, mobilnych rozwiązań dla przemysłu, logistyki, transportu, energetyki i służb mundurowych. Dbamy o to, żeby większość produktów była dostępnych w naszym magazynie od ręki. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać przesyłki w ciągu 24h.

Zostań naszym partnerem i uzyskaj dostęp do naszej platformy zakupowej, atrakcyjnych warunków dla resellerów i system integratorów, sprzętu demo i kompleksowego wsparcia w zakresie oferowanych rozwiązań. Jedno konto, wiele stron. Założenie konta automatycznie gwarantuje dostęp do naszych pozostałych serwisów: elmatic.net oraz sklep.elmark.com.pl.

60 pracowników 35 lat
na rynku
20k zrealizowanych
zamówień w 2018

Aktualności

Konwerter FBC9080 Ethernet – RS-232 dla skanerów Datalogic

Producent Datalogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodał do swojej oferty bramę FBC9080 Ethernet – rs-232 z obsługą sieci Profinet i Ethernet IP. Konwerter pozwala na podłączenie skanerów przemysłowych w standardzie rs-232 do sieci Ethernet w zakładzie, co umożliwia ich komunikacje z większością sterowników PLC.

Datalogic Magellan 1500i – wysoka wydajność i kompaktowa konstrukcja

Wielokierunkowy skaner prezentacyjny z serii Magellan w nowej odsłonie. Został wyposażony w moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx, który odczytuje kody 1D i 2D z opakowań i ekranów urządzeń mobilnych, a także dobrze radzi sobie z uszkodzonymi kodami lub źle wydrukowanymi. Skaner pozwala na odczyt kodów 1D z odległości 25cm i z prędkością 1,5m/s. Magnetyczny uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia odczyt w trybie prezentacyjnym i ręcznym. Skaner Magellan 1500i dedykowany jest do stacjonarnych punktów sprzedaży w sklepach lub aptekach a także przy weryfikacji cen przez klientów sklepu. Do komunikacji możemy wykorzystać złącze USB lub rs-232.