Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Polecane
produkty

ruggON PX-501
2 289,00 € Więcej

dostępność 1 szt. - 24h

ruggON PX-501

Wszechstronny, wydajny, wytrzymały. Tablet przemysłowy z jasnym ekranem 10.1" FHD / RS-232 / RJ-45 / Bateria Hot Swap

One Stop Shop

Wzmocnione, przemysłowe laptopy, tablety, terminale wózkowe, skanery kodów kreskowych.

RUGGED.com.pl to rozbudowana platforma zakupowa skupiona wokół kompletnych, mobilnych rozwiązań dla przemysłu, logistyki, transportu, energetyki i służb mundurowych. Dbamy o to, żeby większość produktów była dostępnych w naszym magazynie od ręki. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać przesyłki w ciągu 24h.

Zostań naszym partnerem i uzyskaj dostęp do naszej platformy zakupowej, atrakcyjnych warunków dla resellerów i system integratorów, sprzętu demo i kompleksowego wsparcia w zakresie oferowanych rozwiązań. Jedno konto, wiele stron. Założenie konta automatycznie gwarantuje dostęp do naszych pozostałych serwisów: elmatic.net oraz sklep.elmark.com.pl.

60 pracowników 38 lat
na rynku
20k zrealizowanych
zamówień w 2019

Aktualności

Getac B360 - najnowszy laptop klasy rugged

Firma Getac zaprezentowała dzisiaj po raz pierwszy nowy laptop B360 o wzmocnionej konstrukcji, który wyznacza nowy standard innowacyjności w segmencie komputerów klasy rugged. Zaprojektowany pod kątem kompatybilności z siecią 5G laptop B360 może pochwalić się procesorem o największej w swojej klasie szybkości, a także najwyższą dostępną jasnością ekranu i mocną, niezawodną konstrukcją, stanowiąc najnowocześniejsze rozwiązanie mobilne przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.