Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

O nas

Firma Elmark Automatyka Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Rugged, działa na rynku już od ponad 30 lat. Na początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i produkcją modułowych sterowników mikroprocesorowych.

Elmark Automatyka

W roku 1989 rozpoczęliśmy na terenie Polski dystrybucję sprzętu firmy Advantech, a następnie wielu innych wiodących producentów elementów i systemów automatyki przemysłowej. Stale rozwijamy naszą ofertę, wybierając dostawców, którzy gwarantują najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Wszystkim Klientom dokonującym u nas zakupów zapewniamy bezpłatne doradztwo przed złożeniem zamówienia i profesjonalne wsparcie techniczne po dostarczeniu sprzętu.

Od kilku lat stale rozbudowujemy nasz system usług internetowych, takich jak: sklep internetowy, konfigurator komputerów oraz system obsługi zgłoszeń serwisowych.

Zatrudniamy 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników w trzech lokalizacjach na terenie Warszawy. W dzielnicy Wesoła znajduje się nasza siedziba główna, serwis i montownia komputerów przemysłowych. Na Mokotowie działa Centrum Szkoleniowe, a na terenie Biznes Parku „City Point’ na warszawskim Targówku zlokalizowany jest nowoczesny magazyn.

Dzięki naszym Klientom udaje się nam stale zwiększać potencjał i zakres działalności. Wartość sprzedaży produktów i usług w roku 2016 wyniosła 55 milionów zł. Zrealizowaliśmy w tym czasie przeszło 19 000 zamówień. Od kilku lat rozbudowujemy sieć naszych partnerów handlowych i współpracujących z nami dystrybutorów, także w innych państwach europejskich, m.in. na Litwie, Łotwie i Estonii, na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Rumunii oraz Bułgarii.

Profesjonalne rozwiązania mobilne przeznaczone dla wojska i przemysłu to szczególny obszar działalności naszej firmy. Elmark Automatyka, poprzez markę Rugged, jest na terenie Polski autoryzowanym dystrybutorem produktów Getac, Durabook, Acme i RuggON.

Wiemy, że jedynym sposobem na osiągnięcie zysku i rozwój firmy jest zadowolenie naszych Klientów.

Krótki film prezentujący naszą firmę: