Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Acme-Portable

Acme Portable

Nasze komputery przenośne mają na celu połączenie mocy i konfiguracji komputera stacjonarnego z wygodą i przenośnością laptopa. Jest to potężny system, który łączy to, co najlepsze z obu światów - rozwiązanie, które można wdrożyć w dowolnym miejscu.

Serwery przenośne nowej generacji ACME są idealne do monitorowania sieci, przechwytywania i analizy. Serwery te zostały zaprojektowane od podstaw, aby spełnić wymagania naszych klientów dotyczące chłodzenia, rozbudowy pamięci masowej i łatwości serwisowania. Na przykład nasz NetPAC może pomieścić do 80 TB pamięci masowej.

Produkujemy i testujemy linię odpornych systemów spełniających normy MIL-STD 810G, 901D i 461G. Na przykład nasz MilPAC III został opracowany, aby zapewnić maksymalną moc obliczeniową w przenośnym systemie, który może przetrwać duże wstrząsy powstałe w wyniku uderzenia.

Produkty Acme-Portable

Przenośne komputery przemysłowe

KONSOLE LCD KVM

Acme-Portable

Przenośne stacje robocze, serwery, komputery do montażu video z jednym, dwoma, trzema lub sześcioma ekranami. Wzmocniona konstrukcja, wysoka wydajność.

Aktualności

DuraPAC firmy Acme – przenośna stacja robocza

DuraPAC firmy Acme to niezwykle solidna, przenośna stacja robocza wyposażona w ekran 17.3” wysokiej rozdzielczości FHD 1920x1080. Komputer występuje w dwóch konfiguracjach: z procesorem Intel® Core™ i7 lub Intel® Xeon®. Standardem jest 32GB pamięci RAM. W zależności od wersji komputer może być wyposażony maksymalnie w 12 dysków SSD lub 8 HDD.