Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

< | >

Nie wiesz, który model wybrać? Przed zakupem chcesz sprawdzić, jak się sprawują nasze produkty? Skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania a także udostępnimy nasz sprzęt demo do bezpłatnych testów.

Produkty Advantech-DLoG łączą w sobie niemiecką solidność i doświadczenie z chińską innowacyjnością, oferując tym samym niezawodne terminale PC do zastosowań w pojazdach jak również stacjonarnych. Oferowane urządzenia wyróżniają się ogromną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to, że mogą być używane w każdym miejscu i w każdych warunkach.

Produkty Advantech DLoG

Tablety

Terminale mPOS

Terminale wózkowe

Advantech DLoG

Advantech Innovation HUB

Aktualności

Mobilny terminal mPOS do obsługi klienta

Firma Advantech-DLoG wprowadziła na rynek nową serię mobilnych urządzeń przystosowaną do handlu detalicznego, a także usług gastronomicznych i hotelarskich. Seria AIM-30 łączy w sobie funkcje tabletu z terminalem płatniczym. Mobilny terminal pozwala uniknąć kolejek do kasy poprzez płatność w dowolnym miejscu sklepu, a także usprawnić obsługę kelnerską poprzez bezpośrednią komunikację z kuchnią.