Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

< | >

Nie wiesz, który model wybrać? Przed zakupem chcesz sprawdzić, jak się sprawują nasze produkty? Skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania a także udostępnimy nasz sprzęt demo do bezpłatnych testów.

Produkty Advantech-DLoG łączą w sobie niemiecką solidność i doświadczenie z chińską innowacyjnością, oferując tym samym niezawodne terminale PC do zastosowań w pojazdach jak również stacjonarnych. Oferowane urządzenia wyróżniają się ogromną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to, że mogą być używane w każdym miejscu i w każdych warunkach.

Produkty Advantech DLoG

Advantech DLoG

Advantech DLoG

Advantech Innovation HUB

Aktualności

Współczesna logistyka magazynowa - DLoG V7210K

Nowoczesne centra logistyczne muszą liczyć się z organizacją niezwykle sprawnego przepływu towarów. Do wykonania tego zadania niezbędne są terminale wózkowe, które wspomagają wydajność operatora. Użytkownicy terminali oczekują od urządzeń niezawodności przez 24 godziny na dobę. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Advantech-DLoG, która oferuje gamę terminali przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach.