Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Dlaczego Getac?

Firma Elmark Automatyka Sp. z o.o. jest  autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Getac na terenie Polski. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, doradzamy klientom i pomagamy w doborze odpowiednich konfiguracji. Posiadamy także pełną gamę produktów demo, które służą naszym klientom podczas testów. Jesteśmy także gotowi zorganizować prezentację w naszej siedzibie lub u klienta w celu dokładnego zaprezentowania naszej oferty.

Firma Getac to producent profesjonalnych, spełniających surowe wymagania wojskowe i przemysłowe komputerów mobilnych takich jak: notebooki, tablety, handheldy i smartfony. Wieloletnie doświadczenie sprawia , że produkty Getac są cenione na całym świecie za niezawodność, solidność i inowacyjność swoich rozwiązań.

5 lat gwarancji  na X500 / B300 3 lata na pozostałe  modele zadowolonych klientów

Produkty Getac

Notebooki przemysłowe

Tablety przemysłowe

Getac Select – wstępnie skonfigurowane rozwiązania pod wymagania danej branży

Getac Select to nowy program oferujący starannie dobrane konfiguracje wytrzymałych urządzeń, akcesoria oraz oprogramowanie dobrane pod kątem indywidualnych zastosowań oraz grup użytkowników.
Getac Select ułatwia odpowiednie rekomendowanie gotowych rozwiązań dla klienta, ale także skraca czas dostawy. Getac Select oferuje gotowe rozwiązania dla branży przemysłowej, użyteczności publicznej, transportu i logistyki, zasobów naturalnych/energetyki.

Aktualności

Getac B360 - najnowszy laptop klasy rugged

Firma Getac zaprezentowała dzisiaj po raz pierwszy nowy laptop B360 o wzmocnionej konstrukcji, który wyznacza nowy standard innowacyjności w segmencie komputerów klasy rugged. Zaprojektowany pod kątem kompatybilności z siecią 5G laptop B360 może pochwalić się procesorem o największej w swojej klasie szybkości, a także najwyższą dostępną jasnością ekranu i mocną, niezawodną konstrukcją, stanowiąc najnowocześniejsze rozwiązanie mobilne przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Blog