Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Blog

RealWear HMT-1 - Zdalny mentor

Zdalny Mentor pozwala pracownikom w terenie na uzyskanie porad od bardziej doświadczonych kolegów za pośrednictwem video rozmowy.

1-9 z 14

Strona:
  1. 1
  2. 2

Pozostałe wpisy na blogu

obraz dla artykułu Miasto Pueblo wyposaża swoje służby mundurowe w komputery Getac
Miasto Pueblo wyposaża swoje służby mundurowe w komputery Getac
Agencje bezpieczeństwa publicznego w mieście Pueblo w Kolorado mają pełne ręce roboty, chroniąc społeczność w trudnych warunkach pogodowych, dlatego potrzebują urządzeń, które sprostają temu zadaniu. Miasto postawiło na komputery Getac. Obejrzyj case study:
obraz dla artykułu Firma FedEx wdraża RuggON VM-521 w celu zwiększenia wydajności
Firma FedEx wdraża RuggON VM-521 w celu zwiększenia wydajności

Jako czołowa firma świadcząca usługi w dziedzinie transportu i logistyki, FedEx gwarantuje każdemu potencjalnemu klientowi transport naziemny najwyższej jakości. Chociaż dostawa wydaje się być kwestią zaledwie kilku kliknięć myszką, operacje dokonywane po drugiej stronie ekranu są dużo bardziej skomplikowane.

obraz dla artykułu Utrzymywanie ciągłego działania w terenie: Dlaczego firma Thames Water wybrała Getac.
Utrzymywanie ciągłego działania w terenie: Dlaczego firma Thames Water wybrała Getac.

Getac V110 2w1 z systemem Windows 8.1 to idealne rozwiązanie dla Thames Water, aby krany nie przestawały działać dla ok. 30% populacji Zjednoczonego Królestwa. Personel Thames Water używający urządzenia V110 chwalił jego lekką wagę oraz responsywność ekranu dotykowego, nawet podczas deszczu. Jego znaczne moce przerobowe przyspiesza ładowanie dużego, szczegółowego oprogramowania Map/GIS, które jest krytyczne dla osiągnięcie produktywności w terenie. Usługi, wsparcie i obsługa po sprzedażowa Getac tworzą wartość dodaną i pomogły zespołowi zarządzania projektem zapewnienie płynnego wdrożenia projektu.

obraz dla artykułu Getac F110 ponownie definiuje doskonałość w Emerson Network Power.
Getac F110 ponownie definiuje doskonałość w Emerson Network Power.

“Getac znacznie poprawił pracę naszych inżynierów, dając im możliwość świadczenia skutecznych usług zakładom przemysłowym, sieciom komunikacyjnym i centrom danych. Ekran dotykowy i przedłużony czas działania baterii są szczególnie cenne dla naszych inżynierów, który pracują przez 24 h na dobę siedem dni w tygodniu w systemie zmianowym.”

~ Mohammad Emran, Specjalista ds. wsparcia, Helpdesk IT.

obraz dla artykułu Getac F110 pomaga usprawnić działanie łańcucha dostaw buraków cukrowych
Getac F110 pomaga usprawnić działanie łańcucha dostaw buraków cukrowych

„Ten wytrzymały tablet niejednokrotnie pokazał swoje możliwości, oszczędzając godziny papierkowej roboty i umożliwiając nam lepsze wykorzystanie czasu. Wykonujemy od 7000 do 10000 dostaw dziennie i nietrudno sobie wyobrazić ile razy używamy ekranu dotykowego, zwłaszcza podczas pracy 24/7. Z F110 pracuje się o wiele lepiej.”

~ mówi Matthias Enderling, Operator, Zutra

obraz dla artykułu Mobilny cyfrowy zestaw ratunkowy utworzony przez innowacyjną włoską grupę medyczną.
Mobilny cyfrowy zestaw ratunkowy utworzony przez innowacyjną włoską grupę medyczną.

“Tablet Getac F110 jest lekki i cienki, a jego szeroki ekran o wysokiej rozdzielczości ułatwia odczytywanie danych, nawet w  skrajnych warunkach pogodowych.. Obsługa ratunkowa często odbywa się w skrajnych warunkach i miejscach, a korzystanie z niezawodnego urządzenia w wielu aspektach znacznie ułatwia pracę personelu medycznego, który musi często radzić sobie w skrajnie krytycznych sytuacjach”

Riccardo Furlanetto, Dyrektor Zulu Medical.

obraz dla artykułu EKSPEDYCJA DO JEDNEGO Z NAJZIMNIEJSZYCH MIEJSC NA ZIEMI
EKSPEDYCJA DO JEDNEGO Z NAJZIMNIEJSZYCH MIEJSC NA ZIEMI

W pełni mogliśmy polegać na wytrzymałym komputerze firmy Getac dla zapisu wszystkich naszych danych bez względu na warunki pogodowe. Wiedzieliśmy, że panujące tam warunki, z gęstą mgłą, śniegiem i silnym wiatrem, często są niekorzystne i chcieliśmy mieć ze sobą sprzęt, któremu mogliśmy zaufać”.