Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Studium przypadków

Firma FedEx wdraża RuggON VM-521 w celu zwiększenia wydajności

Jako czołowa firma świadcząca usługi w dziedzinie transportu i logistyki, FedEx gwarantuje każdemu potencjalnemu klientowi transport naziemny najwyższej jakości. Chociaż dostawa wydaje się być kwestią zaledwie kilku kliknięć myszką, operacje dokonywane po drugiej stronie ekranu są dużo bardziej skomplikowane.


1-3 z 10

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Pozostałe przypadki

obraz dla artykułu ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac
ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac

Dzięki komputerom Getac inspektorzy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pracują w terenie niezależnie od warunków pogodowych. Ponad trzysta komputerów Getac V100 i E110 codziennie wspiera pracę polskich inspektorów przy kontroli i nadzorowaniu producentów, którzy uzyskują dotacje z funduszy publicznych.

obraz dla artykułu V110 w teście redakcji RuggedPCReview
V110 w teście redakcji RuggedPCReview

 „Jeszcze cieńszy i lżejszy, konwertowalny notebook firmy Getac wyposażony w procesor Intel o wydajności i cechach 4-tej generacji z dużym wielodotykowym ekranem i podwójnym wejściem, 802.11ac i 4G LTE”.

obraz dla artykułu Wydział Policji w San Jose
Wydział Policji w San Jose

Wytrzymałe notebooki Getac B300 zostały skutecznie zintegrowane do nowej platformy policyjnej Policji w San Jose podczas przeniesienia systemu IT. Skutecznie redukują koszty utrzymania i przestoje sprzętu, co pomaga policjantom wypełniać zobowiązanie ochrony obywateli dzięki większej mobilności i elastyczności podczas ekstremalnych sytuacji w czasie patrolu. 

~ Policja San Jose