Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Studium przypadków

Firma FedEx wdraża RuggON VM-521 w celu zwiększenia wydajności

Jako czołowa firma świadcząca usługi w dziedzinie transportu i logistyki, FedEx gwarantuje każdemu potencjalnemu klientowi transport naziemny najwyższej jakości. Chociaż dostawa wydaje się być kwestią zaledwie kilku kliknięć myszką, operacje dokonywane po drugiej stronie ekranu są dużo bardziej skomplikowane.

25 krajowych centrów dystrybucji w Stanach Zjednoczonych oznacza, że każde centrum dystrybucji  FedEx otrzymuje codziennie tysiące ściśle zaplanowanych paczek. Aby zwiększyć wydajność, FedEx potrzebuje zintegrowanego systemu komputerowego, który pomoże stworzyć płynny i niezawodny proces dystrybucji.

 

Firma FedEx wybrała  RuggON VM-521, niezwykle wytrzymały komputer montowany w samochodach, który zapewnia skuteczną komunikację i szybkie przetwarzanie danych, szeroki zakres zasięgu i stabilną transmisję. Ponadto firma FedEx rozważa zastosowanie VM-521 jako wszechstronnego wsparcia dla urządzeń skanujących, wymaganych do obsługi e-list kontrolnych.

Najważniejsze zadania centrum dystrybucyjnego FedEx zaczynają się w momencie ostrożnego przenoszenia setek paczek z samochodów transportowych do stacji opracowania ścieżki paczek. Każda stacja jest wyposażona w terminal VM-521, który wykorzystuje port 12V COM do łączenia ze skanującymi urządzeniami przenośnymi. Podczas skanowania paczki przez pracownika VM-521 bezproblemowo integruje listę kontrolną paczki z procedurą skanowania, która weryfikuje nieprawidłowe informacje i informuje o nich stację. Kiedy informacja jest już zeskanowana, dane zostają przesłane na serwer danych przy użyciu komputera.

Aby sprawnie realizować zadania punktu dystrybucyjnego, wszyscy pracownicy muszą otrzymywać najbardziej aktualne informacje o zmianie stanu zamówień oraz wyraźne polecenie głosowe w czasie rzeczywistym, podpowiadające natychmiast właściwe kierunki. Po zainstalowaniu VM-512 zespół będzie w stanie natychmiast odebrać zaktualizowane dane, ponieważ komputer ten został wyposażony w odpowiednie, wysokiej jakości głośniki 90 dB.

Sprawne, wydajne, kompetentne, tak można opisać centra dystrybucyjne FedEx. RuggON z dumą wspiera firmę FedEx w realizacji kolejnych etapów na drodze rozwoju i zapewnia stworzenie nowej wartości dla klientów.

 

 


Poznaj bliżej

Pozostałe przypadki

obraz dla artykułu ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac
ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac

Dzięki komputerom Getac inspektorzy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pracują w terenie niezależnie od warunków pogodowych. Ponad trzysta komputerów Getac V100 i E110 codziennie wspiera pracę polskich inspektorów przy kontroli i nadzorowaniu producentów, którzy uzyskują dotacje z funduszy publicznych.

obraz dla artykułu V110 w teście redakcji RuggedPCReview
V110 w teście redakcji RuggedPCReview

 „Jeszcze cieńszy i lżejszy, konwertowalny notebook firmy Getac wyposażony w procesor Intel o wydajności i cechach 4-tej generacji z dużym wielodotykowym ekranem i podwójnym wejściem, 802.11ac i 4G LTE”.

obraz dla artykułu Wydział Policji w San Jose
Wydział Policji w San Jose

Wytrzymałe notebooki Getac B300 zostały skutecznie zintegrowane do nowej platformy policyjnej Policji w San Jose podczas przeniesienia systemu IT. Skutecznie redukują koszty utrzymania i przestoje sprzętu, co pomaga policjantom wypełniać zobowiązanie ochrony obywateli dzięki większej mobilności i elastyczności podczas ekstremalnych sytuacji w czasie patrolu. 

~ Policja San Jose