Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Studium przypadków

S400G3 w teście redakcji RuggedPCReview

 „RuggedPCReview przeprowadził kompleksowe badanie najnowszego laptopa S400 typu «semi-rugged» produkowanego przez firmę Getac. Laptop wyposażony w procesor Intel Haswell to znakomity produkt w swojej grupie cenowej, który oferuje bardzo dobrą wydajność, długi czas pracy baterii, znakomitą łączność oraz wytrzymałość wystarczającą do wykonywania wielu zadań. Urządzenie zamontowane jest w eleganckiej obudowie, która doskonale pasuje do całego szeregu wytrzymałych urządzeń firmy Getac”.


Pozostałe przypadki

obraz dla artykułu ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac
ARiMR wyposażył inspektorów w komputery Getac

Dzięki komputerom Getac inspektorzy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pracują w terenie niezależnie od warunków pogodowych. Ponad trzysta komputerów Getac V100 i E110 codziennie wspiera pracę polskich inspektorów przy kontroli i nadzorowaniu producentów, którzy uzyskują dotacje z funduszy publicznych.

obraz dla artykułu V110 w teście redakcji RuggedPCReview
V110 w teście redakcji RuggedPCReview

 „Jeszcze cieńszy i lżejszy, konwertowalny notebook firmy Getac wyposażony w procesor Intel o wydajności i cechach 4-tej generacji z dużym wielodotykowym ekranem i podwójnym wejściem, 802.11ac i 4G LTE”.

obraz dla artykułu Wydział Policji w San Jose
Wydział Policji w San Jose

Wytrzymałe notebooki Getac B300 zostały skutecznie zintegrowane do nowej platformy policyjnej Policji w San Jose podczas przeniesienia systemu IT. Skutecznie redukują koszty utrzymania i przestoje sprzętu, co pomaga policjantom wypełniać zobowiązanie ochrony obywateli dzięki większej mobilności i elastyczności podczas ekstremalnych sytuacji w czasie patrolu. 

~ Policja San Jose