Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Wzmocnione komputery
Getac

Elmark Automatyka S.A. dystrybutor z wartością dodaną (VAD) jest  autoryzowanym przedstawicielem  firmy Getac na terenie Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, doradzamy klientom i pomagamy w doborze odpowiednich konfiguracji. Posiadamy także pełną gamę produktów demo, które służą naszym klientom podczas testów. Jesteśmy także gotowi zorganizować prezentację w naszej siedzibie lub u klienta w celu dokładnego zaprezentowania naszej oferty.

5 lat gwarancji  na X500 3 lata na pozostałe  modele zadowolonych klientów

Firma Getac to producent profesjonalnych, spełniających surowe wymagania wojskowe i przemysłowe komputerów mobilnych takich jak: notebooki, tablety, handheldy i smartfony. Wieloletnie doświadczenie sprawia , że produkty Getac są cenione na całym świecie za niezawodność, solidność i inowacyjność swoich rozwiązań.

Komputery Getac opracowane z myślą o pracy w trudnych warunkach

Odporne na wodę, kurz, upadki z wysokości do 180 cm czy wibracje. Bez problemu znoszą ekstremalnie niskie temperatury pracy (od -29°C). W słoneczne dni pracę ułatwi ekran o wysokiej jasności do 1400 nitów.

Wytrzymałość

Zaprojektowane od podstaw przez inżynierów Getac komputery oferują wyjątkową odporność na urazy mechaniczne (upadki, wibracje), a także niekorzystne warunki pracy (woda, pył, niskie temperatury). Dowodem są potwierdzone przez niezależne labolatoria wojskowe normy wytrzymałości: MIL-STD-810H / MIL-STD-461G / IP65 / ATEX / IECEx.

BUMPER TO BUMPER - INDUSTRY'S BEST WARRANTY

Wypadki chodzą po ludziach. Uszkodzenie sprzętu może spowodować przerwę w pracy w najmniej spodziewanym momencie, zwłaszcza w tak trudnych środowiskach, z jakimi na co dzień mierzą się użytkownicy produktów Getac. Dlatego właśnie producent zdecydował się na wdrożenie gwarancji Bumper-to-Bumper uwzględniającej także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Bumper-to-Bumper to gwarancja braku zmartwień.

Komputery Getac

Notebooki przemysłowe

Tablety przemysłowe

Getac - WIODĄCY DOSTAWCA WYTRZYMAŁYCH KOMPUTERÓW

Od 1989 roku Getac  dostarcza wytrzymałe rozwiązania komputerowe dla wymagających profesjonalistów pracujących w ekstremalnych warunkach. Getac został założony jako spółka joint venture z GE Aerospace w celu dostarczania elektronicznych produktów obronnych. Getac jest jedną z kluczowych spółek zależnych MiTAC-Synnex Group, trzeciej co do wielkości grupy na Tajwanie, z przychodami w wysokości 41,3 mld USD (2020 r.). Nasze produkty przeszły rygorystyczne międzynarodowe standardy testów wytrzymałościowych w zakresie j obsługi i mobilności na zewnątrz. Oprócz branży wytrzymałych komputerów, Getac zajmuje się również projektowaniem i produkcją plastikowych i lekkich elementów metalowych. Przejęcie Waffer Technology w 2009 roku sprawiło, że Getac stał się trzecim co do wielkości producentem stopów aluminium i magnezu na świecie.

Aktualności

Blog