Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Dlaczego Getac?

Firma Elmark Automatyka Sp. z o.o. jest  autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Getac na terenie Polski. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, doradzamy klientom i pomagamy w doborze odpowiednich konfiguracji. Posiadamy także pełną gamę produktów demo, które służą naszym klientom podczas testów. Jesteśmy także gotowi zorganizować prezentację w naszej siedzibie lub u klienta w celu dokładnego zaprezentowania naszej oferty.

Firma Getac to producent profesjonalnych, spełniających surowe wymagania wojskowe i przemysłowe komputerów mobilnych takich jak: notebooki, tablety, handheldy i smartfony. Wieloletnie doświadczenie sprawia , że produkty Getac są cenione na całym świecie za niezawodność, solidność i inowacyjność swoich rozwiązań.

5 lat gwarancji  na X500 / B300 3 lata na pozostałe  modele zadowolonych klientów

Produkty Getac

Notebooki przemysłowe

Tablety przemysłowe

Getac Rugged Product Testing Video

Pancerne komputery Getaca regularnie poddawane są torturom w laborotoriach R&D. Sprzęt testowany jest w warunkach, w których nigdy nie powinien być używany. Z rozmysłem poddawane są także niszczącym siłom, by przekonać się gdzie leżą granice ich wytrzymałości i jeszcze bardziej udoskonalić kolejną genereację. Procedury testowe są szalone.

Aktualności

Getac B360 - najnowszy laptop klasy rugged

Firma Getac zaprezentowała dzisiaj po raz pierwszy nowy laptop B360 o wzmocnionej konstrukcji, który wyznacza nowy standard innowacyjności w segmencie komputerów klasy rugged. Zaprojektowany pod kątem kompatybilności z siecią 5G laptop B360 może pochwalić się procesorem o największej w swojej klasie szybkości, a także najwyższą dostępną jasnością ekranu i mocną, niezawodną konstrukcją, stanowiąc najnowocześniejsze rozwiązanie mobilne przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Blog

obraz dla artykułu Dezynfekowanie produktów Getac
Dezynfekowanie produktów Getac
Myjemy ręce częściej i dokładniej niż dotychczas, nosimy maseczki i rękawiczki… a co ze sprzętem elektronicznym, którego w firmach używa wielu użytkowników?