Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

< | >

Dlaczego Getac?

Firma Elmark Automatyka Sp. z o.o. jest  autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Getac na terenie Polski. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, doradzamy klientom i pomagamy w doborze odpowiednich konfiguracji. Posiadamy także pełną gamę produktów demo, które służą naszym klientom podczas testów. Jesteśmy także gotowi zorganizować prezentację w naszej siedzibie lub u klienta w celu dokładnego zaprezentowania naszej oferty.

Firma Getac to producent profesjonalnych, spełniających surowe wymagania wojskowe i przemysłowe komputerów mobilnych takich jak: notebooki, tablety, handheldy i smartfony. Wieloletnie doświadczenie sprawia , że produkty Getac są cenione na całym świecie za niezawodność, solidność i inowacyjność swoich rozwiązań.

5 lat gwarancji  na X500 / B300 3 lata na pozostałe  modele zadowolonych klientów

Produkty Getac

Notebooki przemysłowe

Tablety przemysłowe

Getac Rugged Product Testing Video

Pancerne komputery Getaca regularnie poddawane są torturom w laborotoriach R&D. Sprzęt testowany jest w warunkach, w których nigdy nie powinien być używany. Z rozmysłem poddawane są także niszczącym siłom, by przekonać się gdzie leżą granice ich wytrzymałości i jeszcze bardziej udoskonalić kolejną genereację. Procedury testowe są szalone.

Aktualności

Studium przypadków

obraz dla artykułu Miasto Pueblo wyposaża swoje służby mundurowe w komputery Getac
Miasto Pueblo wyposaża swoje służby mundurowe w komputery Getac
Agencje bezpieczeństwa publicznego w mieście Pueblo w Kolorado mają pełne ręce roboty, chroniąc społeczność w trudnych warunkach pogodowych, dlatego potrzebują urządzeń, które sprostają temu zadaniu. Miasto postawiło na komputery Getac. Obejrzyj case study: