Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Advantech-DLoG AIM-68 - przemysłowy tablet w kompaktowej obudowie

170 34
Producent rozwiązań przemysłowych Advantech-DLoG poszerzył ofertę wzmocnionych tabletów o 10,1” urządzenie dedykowane dla przemysłu, logistyki i pracowników terenowych.

Tablet swojej klasie wyróżnia się smukłą i lekką obudową, jednak przy tym jest wyjątkowo wytrzymały. Spełnia standard MIL-STD-810G, który informuje to użytkownika o odporności na wstrząsy i wibracje, a także upadki ze 120cm. Szczelność na poziomie IP65 umożliwia pracę w deszczu i zapylonym pomieszczeniu. Posiada wzmocnione szkło Corning® Gorilla® Glass 3, zabezpieczające przed stłuczeniem ekranu.

Działa pod kontrolą systemu Windows 10 lub Android 6.0. Sprzęt oferuje doskonały ekran 10.1” Full HD Sunlight Readable o rozdzielczości 1920x1200 i jasności 800 nitów, czterordzeniowy procesor Intel Atom x7. Wymienna bateria hot-swap pozwala na pracę urządzenia przez 6-8h i możliwość wymiany baterii podczas pracy urządzenia.

Producent, podobnie jak w 8” wersji, oferuje dodatkowe moduły zwiększające funkcjonalność tabletu:

 • Moduł skanujący 20° lub 70°
 • Moduł LAN + COM
 • Moduł UHF RFID
 • Moduł MSR
 • Moduł Smart Card

Poza dodatkowymi modułami dostępne są akcesoria:

 • Samochodowa stacja dokująca
 • Stacja dokująca z uchwytem Vesa
 • Biurowa stacja dokująca
 • Zewnętrzne ładowarki
 • Uchwyty i szelki do korzystania w terenie
 • Rysik aktywny

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Konwerter FBC9080 Ethernet – RS-232 dla skanerów Datalogic

Producent Datalogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodał do swojej oferty bramę FBC9080 Ethernet – rs-232 z obsługą sieci Profinet i Ethernet IP. Konwerter pozwala na podłączenie skanerów przemysłowych w standardzie rs-232 do sieci Ethernet w zakładzie, co umożliwia ich komunikacje z większością sterowników PLC.

Datalogic Magellan 1500i – wysoka wydajność i kompaktowa konstrukcja

Wielokierunkowy skaner prezentacyjny z serii Magellan w nowej odsłonie. Został wyposażony w moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx, który odczytuje kody 1D i 2D z opakowań i ekranów urządzeń mobilnych, a także dobrze radzi sobie z uszkodzonymi kodami lub źle wydrukowanymi. Skaner pozwala na odczyt kodów 1D z odległości 25cm i z prędkością 1,5m/s. Magnetyczny uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia odczyt w trybie prezentacyjnym i ręcznym. Skaner Magellan 1500i dedykowany jest do stacjonarnych punktów sprzedaży w sklepach lub aptekach a także przy weryfikacji cen przez klientów sklepu. Do komunikacji możemy wykorzystać złącze USB lub rs-232.

Tablet przemysłowy 10"FHD z Android 9 Pie i usługami Google

RuggON, jeden z liderów w projektowaniu i produkcji wzmocnionych komputerów, z dumą przedstawia najnowszy, wzmocniony tablet z systemem Android 9 Pie - SOL PA501. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, systemowi Android 9 Pie, certyfikatowi GMS (usługi Google) SOL PA501 jest doskonałym produktem dla profesjonalistów działających w terenie, straży pożarnej i ratowników medycznych. Tablet oferuje imponujące możliwości w zakresie wydajności i komunikacji oraz odpowiednio długi czas pracy na baterii.