Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

170 34
Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.
Terminale wózkowe DLT-V6210 wyposażone są w 10” pojemnościowy ekran zapewniające świetną widoczność w świetle słonecznym. Producent wprowadziła modele z wyświetlaczem o jasności 600 i 1300 nitów, co pozwala wykorzystać urządzenie zarówno wewnątrz hal magazynowych jak i otwartych przestrzeniach. Dotyk ekranu pozwala na obsługę komputera również w rękawicach, mimo tego ekran jest również szczególnie wytrzymały, odporny na ścieranie i zarysowania. Gotowe konfiguracje pozwalają na szybki czas dostawy urządzenia i zredukowanie kosztów produkcji co czyni terminal DLT-V6210 tańszym i tak samo wytrzymałym jak pozostałe modele.

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Konwerter FBC9080 Ethernet – RS-232 dla skanerów Datalogic

Producent Datalogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodał do swojej oferty bramę FBC9080 Ethernet – rs-232 z obsługą sieci Profinet i Ethernet IP. Konwerter pozwala na podłączenie skanerów przemysłowych w standardzie rs-232 do sieci Ethernet w zakładzie, co umożliwia ich komunikacje z większością sterowników PLC.

Datalogic Magellan 1500i – wysoka wydajność i kompaktowa konstrukcja

Wielokierunkowy skaner prezentacyjny z serii Magellan w nowej odsłonie. Został wyposażony w moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx, który odczytuje kody 1D i 2D z opakowań i ekranów urządzeń mobilnych, a także dobrze radzi sobie z uszkodzonymi kodami lub źle wydrukowanymi. Skaner pozwala na odczyt kodów 1D z odległości 25cm i z prędkością 1,5m/s. Magnetyczny uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia odczyt w trybie prezentacyjnym i ręcznym. Skaner Magellan 1500i dedykowany jest do stacjonarnych punktów sprzedaży w sklepach lub aptekach a także przy weryfikacji cen przez klientów sklepu. Do komunikacji możemy wykorzystać złącze USB lub rs-232.