Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

170 34
Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.
Terminale wózkowe DLT-V6210 wyposażone są w 10” pojemnościowy ekran zapewniające świetną widoczność w świetle słonecznym. Producent wprowadziła modele z wyświetlaczem o jasności 600 i 1300 nitów, co pozwala wykorzystać urządzenie zarówno wewnątrz hal magazynowych jak i otwartych przestrzeniach. Dotyk ekranu pozwala na obsługę komputera również w rękawicach, mimo tego ekran jest również szczególnie wytrzymały, odporny na ścieranie i zarysowania. Gotowe konfiguracje pozwalają na szybki czas dostawy urządzenia i zredukowanie kosztów produkcji co czyni terminal DLT-V6210 tańszym i tak samo wytrzymałym jak pozostałe modele.

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Datalogic Memor 10 w programie „Android Enterprise Recommended”

Pierwszy z rodziny wzmocnionych terminali PDA z systemem Android wspieranym przez Google. Memor 10 wyglądem przypomina smartfon, jest lekki i wygodny dla użytkownika. Zawiera zminiaturyzowany moduł skanujący 2D pozwalający na szybki odczyt kodów kreskowych. Działa pod kontrolą wydajnego procesora Octa-core o częstotliwości taktowania 2GHz i posiada wbudowaną pamięć 3GB RAM. Dodatkowo w mobilnym terminalu wykorzystano innowacyjny system bezprzewodowego ładowania, który pozwala wyeliminować uszkodzenia złącza pojawiające się przy dokowaniu urządzenia.