Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Getac B300 – siódma generacja pancernego laptopa

170 34
Komputery Getac należą do najwytrzymalszych konstrukcji na rynku. Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Nie inaczej jest z modelem B300, który właśnie doczekał się już 7-mej generacji.

Producent zastosował tym razem procesory 8-mej generacja Intel® Core™ i5 lub i7. Dodatkowo nowy układ graficzny Intel UHD 620 dał dodatkowy wzrost wydajności. Laptop w podstawowej konfiguracji występuje z 8GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do 32GB. Standardem teraz jest dysk SSD 256GB, który może pracować już od -29°C. Opcjonalnie dostępne jest złącze  USB 3.1 typu C.

Getac B300 zachował także wszystkie swoje dotychczasowe zalety. Bez zmian pozostał rewelacyjny ekran QuadraClear™ o jasności 1400 NITS, który gwarantuje znakomitą czytelność w każdych warunkach. Obudowa komputera jest wykonana ze stopu magnezu, całkowicie szczelna co potwierdza certyfikat IP65 oraz odporna na upadki z wysokości 1.8m. Szeroki zakres temperatur  od -29°C do 60°C to kolejna zaleta tej konstrukcji. Ciekawą opcją jest Night Vision. Dzięki temu rozwiązaniu z wykorzystaniu  gogli do widzenia w nocy można pracować na komputerze przy wyłączonym podświetleniu matrycy. Getac B300 dedykowany jest do pracy w terenie dlatego nie mogło zabraknąć wbudowanego modemu 4G oraz modułu GPS.

Laptop jest objęty 5-cio letnią gwarancją Bumper to Bumper.

Główne cechy laptopa Getac B300:

• Intel Core i5 lub i7

• Ekran 13.3" Getac QuadraClear 700 Nits

• Opcja – ekran dotykowy  QuadraClear o wysokiej jasności 1400Nits  

• Do  30h pracy na dwóch bateriach

• Porty USB 3.0, eSATA oraz  RS232

• Certyfikat IP65 (ochrona przed wodą i pyłem)

• Certyfiakt MIL-STD-810G (odporność na upadek z 1.8m, wstrząsy i uderzenia)

• MIL-STD-461F ready – kompatybilność elektromagnetyczna

• MIL-STD-3009 Night Vision

• Szeroki zakres temperatur pracy  (-29°C do 60°C)

 


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Konwerter FBC9080 Ethernet – RS-232 dla skanerów Datalogic

Producent Datalogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodał do swojej oferty bramę FBC9080 Ethernet – rs-232 z obsługą sieci Profinet i Ethernet IP. Konwerter pozwala na podłączenie skanerów przemysłowych w standardzie rs-232 do sieci Ethernet w zakładzie, co umożliwia ich komunikacje z większością sterowników PLC.

Datalogic Magellan 1500i – wysoka wydajność i kompaktowa konstrukcja

Wielokierunkowy skaner prezentacyjny z serii Magellan w nowej odsłonie. Został wyposażony w moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx, który odczytuje kody 1D i 2D z opakowań i ekranów urządzeń mobilnych, a także dobrze radzi sobie z uszkodzonymi kodami lub źle wydrukowanymi. Skaner pozwala na odczyt kodów 1D z odległości 25cm i z prędkością 1,5m/s. Magnetyczny uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia odczyt w trybie prezentacyjnym i ręcznym. Skaner Magellan 1500i dedykowany jest do stacjonarnych punktów sprzedaży w sklepach lub aptekach a także przy weryfikacji cen przez klientów sklepu. Do komunikacji możemy wykorzystać złącze USB lub rs-232.

Tablet przemysłowy 10"FHD z Android 9 Pie i usługami Google

RuggON, jeden z liderów w projektowaniu i produkcji wzmocnionych komputerów, z dumą przedstawia najnowszy, wzmocniony tablet z systemem Android 9 Pie - SOL PA501. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, systemowi Android 9 Pie, certyfikatowi GMS (usługi Google) SOL PA501 jest doskonałym produktem dla profesjonalistów działających w terenie, straży pożarnej i ratowników medycznych. Tablet oferuje imponujące możliwości w zakresie wydajności i komunikacji oraz odpowiednio długi czas pracy na baterii.