Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Aktualności

Wzmocniony tablet Getac UX10 w nowej odsłonie

Getac UX10 został stworzony z myślą o pracy w wymagających środowiskach i jest szczególnie polecany dla służb ratowniczych i pracowników terenowych

1-6 z 51

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 9
Getac B360 - najnowszy laptop klasy rugged

Firma Getac zaprezentowała dzisiaj po raz pierwszy nowy laptop B360 o wzmocnionej konstrukcji, który wyznacza nowy standard innowacyjności w segmencie komputerów klasy rugged. Zaprojektowany pod kątem kompatybilności z siecią 5G laptop B360 może pochwalić się procesorem o największej w swojej klasie szybkości, a także najwyższą dostępną jasnością ekranu i mocną, niezawodną konstrukcją, stanowiąc najnowocześniejsze rozwiązanie mobilne przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Getac ZX70 G2

Getac prezentuje najnowszą aktualizację w pełni wytrzymałego tabletu z systemem Android ZX70.

Realwear HMT-1: nowa jakość pracy zdalnej

W sytuacji, gdy ograniczenia w przemieszczaniu się na terenie kraju i świata stają się faktem, warto zwrócić uwagę na kwestię zdalnego wsparcia technicznego. Z myślą między innymi o tym zastosowaniu powstał pierwszy na świecie sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie: Realwear HMT-1.

Getac F110 – tablet na wózek widłowy

Do naszego magazynu zawitał Getac F110 G5 w specyfikacji dedykowanej do użytku na wózkach widłowych. Getac F110 dzięki wzmocnionej, szczelnej obudowie oraz możliwości pracy w ujemnych temperaturach doskonale sprawdza się w magazynach zlokalizowanych w budynkach oraz na zewnątrz.