Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Aktualności

Getac UX10 – wzmocniony tablet przeznaczony do pracy w trudnych warunkach

Wytrzymały tablet oferujący niezrównaną wydajność i niezawodność dla pracowników mediów, produkcji przemysłowej i służb ratowniczych

31-36 z 40

Getac S410 – wytrzymałość na lekko

W kwietniu tego roku Getac z dumą zaprezentował całkowitą nowość w swojej ofercie – wzmocnionego laptopa Semi Rugged – Getac’a S410. Komputer działa pod kontrolą procesorów z rodziny Intel® Core™ VI generacji, zapewniając tym samym bezkompromisową wydajność oraz optymalne zużycie energii.

Getac RX10 - już dostępny

W naszej ofercie pojawił się nowy 10-calowy tablet Fully Rugged – Getac RX10. Produkt został wyposażony w najnowszy procesor Intel Core M gwarantujący doskonałą wydajność i komfort pracy. Na szczególną uwagę zasługuje ekran. Producent nie tylko wykorzystuje wspomnianą wyżej technologię LumiBond® 2.0, ale zdecydował się też na zastosowanie matryc IPS o rewelacyjnej rozdzielczości 1920x1200. Getac RX10 posiada wszystkie cechy niezbędne do produktywnej pracy w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Elmark dystrybutorem firmy Getac w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej

Z przyjemnością informujemy, że firma Elmark Automatyka rozszerzyła zasięg dystrybucji produktów Getac na kolejne kraje. Aktualnie jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce a od maja br. dostarczamy komputery Getac także do Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Łotwy i Estonii.

DuraPAC firmy Acme – przenośna stacja robocza

DuraPAC firmy Acme to niezwykle solidna, przenośna stacja robocza wyposażona w ekran 17.3” wysokiej rozdzielczości FHD 1920x1080. Komputer występuje w dwóch konfiguracjach: z procesorem Intel® Core™ i7 lub Intel® Xeon®. Standardem jest 32GB pamięci RAM. W zależności od wersji komputer może być wyposażony maksymalnie w 12 dysków SSD lub 8 HDD.