Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Aktualności

Datalogic Memor 1 - Wielozadaniowy terminal z systemem Android 8.1

Mobilny terminal Datalogic Memor 1 to narzędzie wspierające pracę każdego przedsiębiorstwa. Pozwala w łatwy sposób przetwarzać i zbierać dane zarówno w wielkoformatowych magazynach jak i zakładach produkcyjnych.

31-36 z 44

Getac S410 – wytrzymałość na lekko

W kwietniu tego roku Getac z dumą zaprezentował całkowitą nowość w swojej ofercie – wzmocnionego laptopa Semi Rugged – Getac’a S410. Komputer działa pod kontrolą procesorów z rodziny Intel® Core™ VI generacji, zapewniając tym samym bezkompromisową wydajność oraz optymalne zużycie energii.

Getac RX10 - już dostępny

W naszej ofercie pojawił się nowy 10-calowy tablet Fully Rugged – Getac RX10. Produkt został wyposażony w najnowszy procesor Intel Core M gwarantujący doskonałą wydajność i komfort pracy. Na szczególną uwagę zasługuje ekran. Producent nie tylko wykorzystuje wspomnianą wyżej technologię LumiBond® 2.0, ale zdecydował się też na zastosowanie matryc IPS o rewelacyjnej rozdzielczości 1920x1200. Getac RX10 posiada wszystkie cechy niezbędne do produktywnej pracy w nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych.