Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Aktualności

Datalogic Memor 1 - Wielozadaniowy terminal z systemem Android 8.1

Mobilny terminal Datalogic Memor 1 to narzędzie wspierające pracę każdego przedsiębiorstwa. Pozwala w łatwy sposób przetwarzać i zbierać dane zarówno w wielkoformatowych magazynach jak i zakładach produkcyjnych.

37-42 z 44

Elmark dystrybutorem firmy Getac w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej

Z przyjemnością informujemy, że firma Elmark Automatyka rozszerzyła zasięg dystrybucji produktów Getac na kolejne kraje. Aktualnie jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce a od maja br. dostarczamy komputery Getac także do Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Łotwy i Estonii.

DuraPAC firmy Acme – przenośna stacja robocza

DuraPAC firmy Acme to niezwykle solidna, przenośna stacja robocza wyposażona w ekran 17.3” wysokiej rozdzielczości FHD 1920x1080. Komputer występuje w dwóch konfiguracjach: z procesorem Intel® Core™ i7 lub Intel® Xeon®. Standardem jest 32GB pamięci RAM. W zależności od wersji komputer może być wyposażony maksymalnie w 12 dysków SSD lub 8 HDD.

Itronix GD8200 teraz dostępny jako Durabook R8300 

Twinhead producent komputerów Durabook był głównym dostawcą OEM dla amerykańskiej firmy General Dynamics Itronix. Po jej upadku w zeszłym roku postanowił wprowadzić do swojej oferty szczególnie popularny w USA model GD8200. Teraz po drobnych zmianach jest dostępny pod marką Durabook jako R8300.

Getac T800 – odporny tablet dla pracowników terenowych

Getac wprowadził do oferty kolejny po modelu F110 tablet nowej generacji dla pracowników terenowych. Wśród jego głównych odbiorców znajdą się przede wszystkim służby bezpieczeństwa publicznego, pogotowia energetyczne, szeroko pojęta branża GIS czy budowlańcy.