Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

RuggON PX-501C - Tablet przemysłowy

170 34
Firma Elmark Automatyka wprowadziła do swojej oferty najnowszą generację tabletu przemysłowego firmy RuggON model PX501C. Jest to już trzecia generacja tego urządzenia dedykowanego dla przemysłu, logistyki i służb bezpieczeństwa.

Tablet przemysłowy RuggON PX501C wyróżnia się bardzo jasnym (1000NITS) ekranem 10.1” w rozdzielczości FHD.

Dotykowy ekran może pracować w trzech trybach pracy:

  • Obsługa palcem RuggON PX501 na wózku widłowym
  • Obsługa w rękawicach 
  • Obsługa rysikiem

Ponadto ekran dotykowy może być również obsługiwany podczas deszczu. Natomiast opcjonalnie dostępny jest digitizer z aktywnym rysikiem Wacom poprawiającym precyzję i komfort pracy.

Trzecia generacja wykorzystuje procesor Intel® Core™ i5-7300U vPro™, który zapewnia bardzo dobrą wydajność urządzenia. Dodatkowo udało się wydłużyć czas pracy na baterii, który obecnie wynosi do 12 godz. na standardowej baterii lub 23 godz. na baterii o zwiększonej pojemności. Warto też wspomnieć, że tablet posiada wbudowaną baterię podtrzymująca zasilanie, która umożliwia wymianę akumulatora bez wyłączenia urządzenia (Hot-Swap).

Na tle konkurencji tablet wyróżnia się bogatą ofertą portów we/wy. W standardzie znajdziemy złącza: USB 3.1 type A, USB 3.1 type C, RS-232 (lub w zamian USB 2.0 lub Micro SD), Audio headset jack, Micro SIM, Micro HDMI x 1.

Tablet przemysłowy PX501 może być wyposażony w czytnik kodów 1D/1D z funkcją czytania dokumentów OCR. W połączeniu z czytnikiem NFC oraz czytnikiem kart chipowych stanowi idealne rozwiązanie dla służb bezpieczeństwa dzięki bezpiecznemu logowaniu do urządzenia oraz możliwości odczytu dokumentów. Oczywiście tablet spełnia surowe normy MIL-STD-810G oraz IP65. Oznacza to, że jego obudowa jest odporna na upadki z 1.5m, wstrząsy i wibracje. Jest całkowicie szczelna co umożliwia pracę również w deszczu. Szeroki zakres temp. pracy od -20 do +60°C gwarantuję niezawodną pracę w każdej porze roku.

Do tabletu dostępna jest pełna gama akcesoriów:

  • Stacje dokujące do pojazdów / wózków widłowych 
  • Stacje dokujące biurowe 
  • Zewnętrzne ładowarki 
  • Uchwyty, szelki do wygodnego operowania urządzeniem w terenie

 

RuggON PX-501 w zestawie z zewnętrzną doczepianą klawiaturą:

 


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Getac B300 – siódma generacja pancernego laptopa

Komputery Getac należą do najwytrzymalszych konstrukcji na rynku. Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Nie inaczej jest z modelem B300, który właśnie doczekał się już 7-mej generacji.

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.