Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Tablet Getac A140 – bo liczy się bezpieczeństwo!

Sprzęt komputerowy typu „rugged”, produkowany przez firmę Getac, od lat należy do czołówki w swojej klasie. Jedną z najnowszych propozycji tej firmy jest duży tablet oznaczony jako A140. Czym się wyróżnia i czy faktycznie oferuje więcej niż inne modele w swojej klasie? Odpowiadamy!

Getac A140Dlaczego tablety Getac są najbezpieczniejsze?

Podstawową cechą pancernych tabletów powinna być oczywiście ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Inżynierowie pracujący przy modelu A140 doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego zadbali o to, by sprawdzał się on w każdych warunkach. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wielogodzinnym testom, które odbywają się w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Pozwala to na wykrycie i wyeliminowanie wszelkich słabych stron sprzętu, a także zapewnienie zapasu wytrzymałości. Tablet Getac A140 może więc pracować w temperaturach między -21oC a 60oC, jest odporny na zalanie, kurz czy wstrząsy i spełnia standardy MIL-STD-810G, MIL-STD-461F i IP65.

Jednak tablety Getac to nie tylko bezpieczeństwo fizyczne. A140 jest także dobrze zabezpieczony przed nieprawnym użytkowaniem, próbami włamań czy instalacją złośliwego oprogramowania. Dzięki temu tablety Getac A140 są zabezpieczone pod każdym względem!

Getac A140 – czyli duży może więcej

Co jednak wyróżnia tablet Getac A140? Na pewno duże rozmiary, dzięki którym możliwe było wbudowanie ekranu o przekątnej aż 14 cali. Co ważne, tablet ten posiada możliwość pracy w aż czterech trybach – dotykowy/deszcz, praca w rękawicach, rysik oraz digitizer. Duże rozmiary przekładają się także na możliwość instalacji dwóch pojemnych baterii posiadających funkcję hot-swap – czyli możliwość wymiany w trakcie pracy. Co jednak bardzo ważne, projektując tablet Getac A140 zadbano o to, by był on także poręczny. Dlatego też opcjonalnie można go wyposażyć w dodatkowy twardy uchwyt, mogący pełnić również rolę podstawki, czy też zestaw do montażu w samochodzie – z dodatkowymi portami oraz możliwością podłączenia anten GPS, WWAN, WLAN oraz funkcją ładowania. Jak więc widać, tablet Getac A140 to naprawdę duże urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości.

Pancerny i funkcjonalny – czyli jak Getac A140 łączy ogień z wodą

Czy jednak pancerny tablet może być także funkcjonalny? Z pewnością modelowi Getac A140 nie można w tej kwestii nic zarzucić. Może on być wyposażony w wydajne procesory z rodziny Intel Core i5 lub i7, 4 GB pamięci operacyjnej (z możliwością rozbudowy do 32 GB) oraz dyski twarde o pojemności od 128 do 512 GB. Konfiguracja taka, połączona z licznymi gniazdami wejścia/wyjścia (USB 2.0, 3.0, HDMI, Docking connector 24 pin) czy portami rozszerzeń (Ethernet, MicroSD, VGA), gwarantuje szybką pracę nawet z bardziej wymagającymi aplikacjami. Warto też wspomnieć, że opcjonalnie tablet Getac A140 można także wyposażyć w dodatkowe rozszerzenia, takie jak czytnik kodów kreskowych czy też moduły LTE czy GPS.

Tablet Getac A140 jest naprawdę dużym, wydajnym i niezwykle użytecznym urządzeniem, które świetnie sprawdzi się w pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Gwarantuje on bowiem doskonały poziom bezpieczeństwa zarówno fizycznego, jak i systemowego. Warto więc wziąć ten model pod uwagę przy zakupie tabletów dla swojej firmy!


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Tablety z certyfikatem ATEX

Tablety określane często jako “pancerne” i w pełni zabezpieczone (rugged) należą do najbardziej wytrzymałych na świecie. Polecane są szczególnie tam, gdzie zachodzi konieczność pracy w niezwykle trudnych i bardzo uciążliwych warunkach. W kategorii tak wzmocnionych urządzeń przenośnych znajdują się również te posiadające specjalny certyfikat ATEX.

Nawet 5 lat gwarancji na komputery Getac w standardzie

Zmianie ulega gwarancja dla laptopów oraz tabletów Getac (dotyczy egzemplarzy zakupionych po 10 maja 2017 r.). Aktualnie okres gwarancji na laptopy fully rugged Getac B300 oraz Getac X500 został zwiększony ze standardowych 24 aż do 60 miesięcy, a na wszystkie pozostałe modele tego producenta do 36 miesięcy. 

Nowy Getac MX50

Firma Getac znów triumfuje. Wszystko za sprawą zupełnie nowego MX50. Tablet ten, mimo że dopiero wszedł na rynek, już zaczyna zbierać zasłużone laury. Zaprojektowany, by przetrwać – tak w skrócie oddać można jego najważniejsze parametry. Nowy Getac MX50 oferuje jednak znacznie więcej. Przekonacie się o tym po lekturze naszego tekstu.