Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Tablet Getac ZX70 – sprzęt na miarę Twoich potrzeb

170 34
Jaki powinien być tablet dla pracownika terenowego? Przede wszystkim użyteczny, poręczny i wytrzymały. Czy nowy tablet firmy Getac, oznaczony jako ZX70, spełnia te wszystkie wymagania? Przekonajmy się!

Mały nie znaczy słaby

Tablety wykorzystywane do pracy w różnych warunkach muszą gwarantować jak najwyższe bezpieczeństwo. Model Getac ZX70 wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i mimo kompaktowych rozmiarów gwarantuje taki sam poziom zabezpieczeń, jak jego więksi bracia. Urządzenia tego używać można w zakresie temperatur od -21 do 60 stopni Celsjusza, jest ono całkowicie szczelne i po zanurzeniu może działać nawet przez 30 minut. Oczywiście Getac ZX70 zabezpieczono także przed wstrząsami, uderzeniami czy wibracjami, a także czynnikami środowiskowymi takimi jak kurz, pył czy deszcz.

Warto w tym miejscu też dodać, że tablet Getac ZX70 w wyniku niezależnych badań uzyskał certyfikaty takie jak IP67 czy MIL-STD-810G, które potwierdzają faktyczną wytrzymałość urządzenia.

Tablet Getac ZX70 – kompaktowy, czyli taki, jak potrzeba

Niewielkie rozmiary tabletu Getac ZX70 nie są wcale fanaberią producenta. Wielu pracowników terenowych potrzebuje bowiem właśnie tego typu lekkiego i poręcznego, ale jednocześnie wytrzymałego urządzenia. Dlatego też Getac ZX70 waży jedynie 780 gramów, a jego wymiary zewnętrzne to 218 x 142 x 27 mm. Umożliwiają one swobodne trzymanie tabletu w jednej ręce, co zdecydowanie ułatwi działania każdemu pracownikowi. Rozmiary urządzenia pozwoliły przy tym na montaż 7-calowego ekranu wykorzystującego technologię LumiBond 2.0, co gwarantuje doskonały kontrast i ostrość kolorów oraz czytelność w świetle słonecznym. Dodatkowo wyświetlacz daje także możliwość wyboru trybu pracy i umożliwia obsługę zarówno za pomocą rysika, jak i palców, także w rękawicach ochronnych. Ważną zaletą omawianego urządzenia jest też wytrzymała bateria, umożliwiająca długą pracę bez konieczności dodatkowego ładowania.

Duże możliwości, wiele opcji konfiguracji

Podstawą pracy tabletu Getac ZX70 jest znany z innych urządzeń mobilnych system operacyjny Android w wersji 6.0. Rozwiązanie takie gwarantuje wysoką intuicyjność obsługi oraz szerokie możliwości instalacji aplikacji. Co ważne, zasoby sprzętowe tego urządzenia zapewniają także szybką i wydajną pracę. Podstawowa konfiguracja opiera się bowiem na procesorze Intel Atom™ x5 1,44 GHz, 2 GB pamięci RAM (możliwość dołożenia dodatkowych 2 GB) oraz 32 GB dysku twardym. Co ważne, Getac ZX70 został wyposażony także w niezbędne porty i gniazda (m.in. USB, mini-USB, Micro SDHC) możliwości komunikacji poprzez Wi-Fi, Bluetooth oraz opcję dołączenia modułów GPS, LTE czy czytnika kodów kreskowych. Można więc na pewno stwierdzić, że Getac ZX70 ma wszystko to, co potrzebne do codziennej pracy.

Tablet Getac ZX70 jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm i ich pracowników. Kompaktowe rozmiary ułatwiają bowiem korzystanie z urządzenia, a niska cena nie niesie za sobą słabego wyposażenia i ograniczonych zabezpieczeń. Na pewno więc Getac ZX70 doskonale sprawdzi się także w Twojej firmie.

 


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.

Pancerne laptopy

Coraz więcej firm czy nawet osób prywatnych kupuje tzw. pancerne laptopy. Urządzenia te kuszą użytkowników przede wszystkim swoją wysoką wytrzymałością, a także często dużo większą użytecznością niż klasyczne rozwiązania. W tym tekście prezentujemy wybrane dwa modele pancernych laptopów – by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt!