Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Specjalna oferta cenowa na wzmocnione laptopy Getac S410 – już od 4 304,26 zł netto.

170 34
W związku z wprowadzeniem przez producenta drugiej generacji modelu laptopa Getac S410 postanowiliśmy zaoferować pierwszą generację w specjalnej, obniżonej cenie.

Getac S410 to laptop klasy semi rugged. Charakteryzuje się on wzmocnioną obudową, uszczelnioną klawiaturą i touchpadem oraz klapkami zabezpieczającymi porty we/wy. Całość ma certyfikat MIL-STD-810G potwierdzający odporność na wstrząsy, upadki oraz wibracje. Szczelność przed pyłem i wodą zapewnia norma IP52. Laptop dostępny jest w kilku wersjach m.in. z procesorami i3, i5 oraz i7. Opcjonalnie dostępny jest także port  RS232.

Oferta promocyjna jest ważna do wyczerpania zapasów!

Sprawdź aktualną ofertę: Getac S410


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Mobilny terminal mPOS do obsługi klienta

Firma Advantech-DLoG wprowadziła na rynek nową serię mobilnych urządzeń przystosowaną do handlu detalicznego, a także usług gastronomicznych i hotelarskich. Seria AIM-30 łączy w sobie funkcje tabletu z terminalem płatniczym. Mobilny terminal pozwala uniknąć kolejek do kasy poprzez płatność w dowolnym miejscu sklepu, a także usprawnić obsługę kelnerską poprzez bezpośrednią komunikację z kuchnią.

Getac F110 czwartej generacji

Getac wprowadza do sprzedaży kolejną, czwartą już generację tabletu Getac F110. Podstawową zmianą jest przeskok na nowszą generację procesorów Intel® Core™ - Kaby Lake.