Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Specjalna oferta cenowa na wzmocnione laptopy Getac S410 – już od 4 304,26 zł netto.

170 34
W związku z wprowadzeniem przez producenta drugiej generacji modelu laptopa Getac S410 postanowiliśmy zaoferować pierwszą generację w specjalnej, obniżonej cenie.

Getac S410 to laptop klasy semi rugged. Charakteryzuje się on wzmocnioną obudową, uszczelnioną klawiaturą i touchpadem oraz klapkami zabezpieczającymi porty we/wy. Całość ma certyfikat MIL-STD-810G potwierdzający odporność na wstrząsy, upadki oraz wibracje. Szczelność przed pyłem i wodą zapewnia norma IP52. Laptop dostępny jest w kilku wersjach m.in. z procesorami i3, i5 oraz i7. Opcjonalnie dostępny jest także port  RS232.

Oferta promocyjna jest ważna do wyczerpania zapasów!

Sprawdź aktualną ofertę: Getac S410


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.

Pancerne laptopy

Coraz więcej firm czy nawet osób prywatnych kupuje tzw. pancerne laptopy. Urządzenia te kuszą użytkowników przede wszystkim swoją wysoką wytrzymałością, a także często dużo większą użytecznością niż klasyczne rozwiązania. W tym tekście prezentujemy wybrane dwa modele pancernych laptopów – by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt!

Advantech-DLoG DLT-M8110 - mobilny terminal wózkowy

Problemem tradycyjnych terminali wózkowych jest brak ich mobilności. Dla sektora logistycznego, gdzie praca na wózku widłowym jest równie ważna jak praca poza pojazdem producent Advantech-DLoG wprowadził mobilne terminale wózkowe DLT-M8110.