Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Specjalna oferta cenowa na wzmocnione laptopy Getac S410 – już od 4 304,26 zł netto.

170 34
W związku z wprowadzeniem przez producenta drugiej generacji modelu laptopa Getac S410 postanowiliśmy zaoferować pierwszą generację w specjalnej, obniżonej cenie.

Getac S410 to laptop klasy semi rugged. Charakteryzuje się on wzmocnioną obudową, uszczelnioną klawiaturą i touchpadem oraz klapkami zabezpieczającymi porty we/wy. Całość ma certyfikat MIL-STD-810G potwierdzający odporność na wstrząsy, upadki oraz wibracje. Szczelność przed pyłem i wodą zapewnia norma IP52. Laptop dostępny jest w kilku wersjach m.in. z procesorami i3, i5 oraz i7. Opcjonalnie dostępny jest także port  RS232.

Oferta promocyjna jest ważna do wyczerpania zapasów!

Sprawdź aktualną ofertę: Getac S410


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

RuggON PX-501C - Tablet przemysłowy

Firma Elmark Automatyka wprowadziła do swojej oferty najnowszą generację tabletu przemysłowego firmy RuggON model PX501C. Jest to już trzecia generacja tego urządzenia dedykowanego dla przemysłu, logistyki i służb bezpieczeństwa.

Getac B300 – siódma generacja pancernego laptopa

Komputery Getac należą do najwytrzymalszych konstrukcji na rynku. Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Nie inaczej jest z modelem B300, który właśnie doczekał się już 7-mej generacji.