Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

170 34
Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.
Nowa wersja DuraPAC Pro może być wyposażona w 17,3” monitor 4K, czy też pojemnościowy ekran dotykowy pozwalający na pracę bez klawiatury. Jasność ekranu na poziomie 300 cd/m^2 pozwala swobodnie korzystać z urządzenia także w świetle słonecznym. Komputer wyposażony jest w wydajny procesor i7-6800K i 16GB pamięci DDR4. Dzięki dodatkowym slotom DuraPAC można wyposażyć w karty rozszerzeń. Umożliwia to zastosowanie komputera do rozbudowanych aplikacji. Acme jest także kompatybilny z kamerą sferyczną wyposażoną w 4 szerokokątne obiektywy. Oprogramowanie producenta LiveStudio’s, dodatkowe porty XLR, USB, HDMI, SDI i kamera sferyczna sprawia, że DuraPAC Pro jest wszechstronnym urządzeniem wykorzystywanym także w mediach cyfrowych.

Pozostałe aktualności

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.