Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

170 34
Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.
Nowa wersja DuraPAC Pro może być wyposażona w 17,3” monitor 4K, czy też pojemnościowy ekran dotykowy pozwalający na pracę bez klawiatury. Jasność ekranu na poziomie 300 cd/m^2 pozwala swobodnie korzystać z urządzenia także w świetle słonecznym. Komputer wyposażony jest w wydajny procesor i7-6800K i 16GB pamięci DDR4. Dzięki dodatkowym slotom DuraPAC można wyposażyć w karty rozszerzeń. Umożliwia to zastosowanie komputera do rozbudowanych aplikacji. Acme jest także kompatybilny z kamerą sferyczną wyposażoną w 4 szerokokątne obiektywy. Oprogramowanie producenta LiveStudio’s, dodatkowe porty XLR, USB, HDMI, SDI i kamera sferyczna sprawia, że DuraPAC Pro jest wszechstronnym urządzeniem wykorzystywanym także w mediach cyfrowych.

Pozostałe aktualności

Pancerne laptopy

Coraz więcej firm czy nawet osób prywatnych kupuje tzw. pancerne laptopy. Urządzenia te kuszą użytkowników przede wszystkim swoją wysoką wytrzymałością, a także często dużo większą użytecznością niż klasyczne rozwiązania. W tym tekście prezentujemy wybrane dwa modele pancernych laptopów – by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt!

Advantech-DLoG DLT-M8110 - mobilny terminal wózkowy

Problemem tradycyjnych terminali wózkowych jest brak ich mobilności. Dla sektora logistycznego, gdzie praca na wózku widłowym jest równie ważna jak praca poza pojazdem producent Advantech-DLoG wprowadził mobilne terminale wózkowe DLT-M8110.