Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Getac X500 i Getac X500 Server - Laptop Ultra Rugged nowej generacji

170 34
Getac, producent wzmocnionych mobilnych komputerów, ogłosił wprowadzenie zmian w konfiguracji swoich flagowych notebooków – X500 oraz X500 Server, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę dla przemysłu obronnego.

Rodzina X500 obejmuje notebooki klasy Fully Rugged z ekranem 15,6” o rozdzielczości Full HD przystosowane do pracy w ostrym świetle słonecznym (jasność matrycy to aż 1000 nitów). Komputery zapewniają szeroki wachlarz portów I/O, opcji komunikacyjnych, a nawet możliwość rozszerzenia o dodatkowe karty PCI.

Najnowszą trzecią generacja sprzętu wyposażono w procesory Intel Core VII generacji „Kaby Lake” (potężne czterordzeniowe Core i5-7440HQ,  Core i7-7820HQ lub w przypadku wersji serwerowej Intel Xeon 1505M v6 w ). Producent szacuje wzrost wydajności w porównaniu do poprzedniej generacji na 56%.  Dodatkowo komputer może zostać wyposażony w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce GTX950M oraz do 64GB pamięci RAM SODDR4. Podstawowa wersja pomieści do dwóch dysków HDD lub SSD. Wersja serwerowa może zostać rozbudowana o dodatkowy moduł ze sprzętowym kontrolerem RAID i 5 dyskami o łącznej pojemności do 5TB (wspiera RAID 0, 1 i 5).

Dodatkowym potwierdzeniem jakości produktu jest 5-letnia gwarancja producenta.

Firma Getac Technology Corporation, spółka podległa grupie MiTAC-Synnex Business Group (skonsolidowany przychód w 2016 r. na poziomie 29,06 miliarda USD), powstała w 1989 roku jako spółka typu joint venture z GE Aerospace w celu opracowania produktów elektronicznych na potrzeby służb obronnych. Oferta firmy Getac obejmuje wzmocnione notebooki, wzmocnione tablety PC oraz systemy rejestracji obrazu dostosowane do potrzeb wojska, policji, instytucji rządowych oraz branż związanych z telekomunikacją, produkcją i transportem. 


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

RuggON PX-501C - Tablet przemysłowy

Firma Elmark Automatyka wprowadziła do swojej oferty najnowszą generację tabletu przemysłowego firmy RuggON model PX501C. Jest to już trzecia generacja tego urządzenia dedykowanego dla przemysłu, logistyki i służb bezpieczeństwa.

Getac B300 – siódma generacja pancernego laptopa

Komputery Getac należą do najwytrzymalszych konstrukcji na rynku. Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Nie inaczej jest z modelem B300, który właśnie doczekał się już 7-mej generacji.