Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

170 34
Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.
Terminale wózkowe DLT-V6210 wyposażone są w 10” pojemnościowy ekran zapewniające świetną widoczność w świetle słonecznym. Producent wprowadziła modele z wyświetlaczem o jasności 600 i 1300 nitów, co pozwala wykorzystać urządzenie zarówno wewnątrz hal magazynowych jak i otwartych przestrzeniach. Dotyk ekranu pozwala na obsługę komputera również w rękawicach, mimo tego ekran jest również szczególnie wytrzymały, odporny na ścieranie i zarysowania. Gotowe konfiguracje pozwalają na szybki czas dostawy urządzenia i zredukowanie kosztów produkcji co czyni terminal DLT-V6210 tańszym i tak samo wytrzymałym jak pozostałe modele.

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

RuggON PX-501C - Tablet przemysłowy

Firma Elmark Automatyka wprowadziła do swojej oferty najnowszą generację tabletu przemysłowego firmy RuggON model PX501C. Jest to już trzecia generacja tego urządzenia dedykowanego dla przemysłu, logistyki i służb bezpieczeństwa.

Getac B300 – siódma generacja pancernego laptopa

Komputery Getac należą do najwytrzymalszych konstrukcji na rynku. Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych i klimatycznych. Nie inaczej jest z modelem B300, który właśnie doczekał się już 7-mej generacji.