Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Advantech-DLoG DLT-V6210 – terminal wózkowy dla logistyki

170 34
Komputery pracujące w logistyce i przemyśle ciężkim muszą spełniać wiele wymagań. Dlatego niemiecki producent Advantech-DLoG dodał do swojej oferty terminale wózkowe DLT-V6210, które umożliwiają zastosowanie w każdym środowisku.
Terminale wózkowe DLT-V6210 wyposażone są w 10” pojemnościowy ekran zapewniające świetną widoczność w świetle słonecznym. Producent wprowadziła modele z wyświetlaczem o jasności 600 i 1300 nitów, co pozwala wykorzystać urządzenie zarówno wewnątrz hal magazynowych jak i otwartych przestrzeniach. Dotyk ekranu pozwala na obsługę komputera również w rękawicach, mimo tego ekran jest również szczególnie wytrzymały, odporny na ścieranie i zarysowania. Gotowe konfiguracje pozwalają na szybki czas dostawy urządzenia i zredukowanie kosztów produkcji co czyni terminal DLT-V6210 tańszym i tak samo wytrzymałym jak pozostałe modele.

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Acme DuraPAC Pro – komputer walizkowy teraz z ekranem 4K

Komputer DuraPAC Pro to wydajny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny przystosowany do mobilnych aplikacji i ciężkich warunków pracy. Aluminiowa obudowa sprawia, że urządzenie jest lekkie jak na swoje gabaryty i odporne na uszkodzenia.