Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Ładowanie indukcyjne w nowych skanerach Datalogic Gryphon I 4500

170 34

Nowa seria skanerów Datalogic Gryphon I 4500 wyposażona jest w jest w innowacyjny system ładowania bezprzewodowego znany z komercyjnych urządzeń. Pozwala to zapobiec uszkodzeniom złączy ładujących.

Producent Datalogic poza ładowaniem indukcyjnym wyposażył skanery Gryphon I 4500 w moduły skanujące o rozdzielczości 1Mpx, które pozwalają na odczyt kodów kodów 1D/2D i Digimarc. Natomiast wersja High Density wspiera odczyt miniaturowych kodów QR. W skanerach mamy dostępną komunikacje poprzez Bluetooth i komunikację radiową STAR Cordless system, która pozwala swobodnie korzystać ze skanera, a także podłączyć 16 urządzeń do jednej stacji dokującej. Skanery Gryphon I 4500 wyposażone są w technologię MotionX, która wykrywa ruch skanera i automatycznie przełącza go w tryb skanowania.

Najważniejsze cechy Datalogic Gryphon I 4500:

  • Moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx odczytujący kody 1D/2D
  • Dostępny w wersji przemysłowej i medycznej
  • Bezprzewodowe ładowanie urządzenia
  • Odporność na upadek z 1,8m
  • MotioniX  - technologia wykrywania ruchu
  • Komunikacja radiowa STAR Cordless system firmy Datalogic
  • Szczelność IP52

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Konwerter FBC9080 Ethernet – RS-232 dla skanerów Datalogic

Producent Datalogic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dodał do swojej oferty bramę FBC9080 Ethernet – rs-232 z obsługą sieci Profinet i Ethernet IP. Konwerter pozwala na podłączenie skanerów przemysłowych w standardzie rs-232 do sieci Ethernet w zakładzie, co umożliwia ich komunikacje z większością sterowników PLC.

Datalogic Magellan 1500i – wysoka wydajność i kompaktowa konstrukcja

Wielokierunkowy skaner prezentacyjny z serii Magellan w nowej odsłonie. Został wyposażony w moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx, który odczytuje kody 1D i 2D z opakowań i ekranów urządzeń mobilnych, a także dobrze radzi sobie z uszkodzonymi kodami lub źle wydrukowanymi. Skaner pozwala na odczyt kodów 1D z odległości 25cm i z prędkością 1,5m/s. Magnetyczny uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia odczyt w trybie prezentacyjnym i ręcznym. Skaner Magellan 1500i dedykowany jest do stacjonarnych punktów sprzedaży w sklepach lub aptekach a także przy weryfikacji cen przez klientów sklepu. Do komunikacji możemy wykorzystać złącze USB lub rs-232.