Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Ładowanie indukcyjne w nowych skanerach Datalogic Gryphon I 4500

170 34

Nowa seria skanerów Datalogic Gryphon I 4500 wyposażona jest w jest w innowacyjny system ładowania bezprzewodowego znany z komercyjnych urządzeń. Pozwala to zapobiec uszkodzeniom złączy ładujących.

Producent Datalogic poza ładowaniem indukcyjnym wyposażył skanery Gryphon I 4500 w moduły skanujące o rozdzielczości 1Mpx, które pozwalają na odczyt kodów kodów 1D/2D i Digimarc. Natomiast wersja High Density wspiera odczyt miniaturowych kodów QR. W skanerach mamy dostępną komunikacje poprzez Bluetooth i komunikację radiową STAR Cordless system, która pozwala swobodnie korzystać ze skanera, a także podłączyć 16 urządzeń do jednej stacji dokującej. Skanery Gryphon I 4500 wyposażone są w technologię MotionX, która wykrywa ruch skanera i automatycznie przełącza go w tryb skanowania.

Najważniejsze cechy Datalogic Gryphon I 4500:

  • Moduł skanujący o rozdzielczości 1Mpx odczytujący kody 1D/2D
  • Dostępny w wersji przemysłowej i medycznej
  • Bezprzewodowe ładowanie urządzenia
  • Odporność na upadek z 1,8m
  • MotioniX  - technologia wykrywania ruchu
  • Komunikacja radiowa STAR Cordless system firmy Datalogic
  • Szczelność IP52

Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Tablet przemysłowy 10"FHD z Android 9 Pie i usługami Google

RuggON, jeden z liderów w projektowaniu i produkcji wzmocnionych komputerów, z dumą przedstawia najnowszy, wzmocniony tablet z systemem Android 9 Pie - SOL PA501. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, systemowi Android 9 Pie, certyfikatowi GMS (usługi Google) SOL PA501 jest doskonałym produktem dla profesjonalistów działających w terenie, straży pożarnej i ratowników medycznych. Tablet oferuje imponujące możliwości w zakresie wydajności i komunikacji oraz odpowiednio długi czas pracy na baterii.

Datalogic Memor 10 w programie „Android Enterprise Recommended”

Pierwszy z rodziny wzmocnionych terminali PDA z systemem Android wspieranym przez Google. Memor 10 wyglądem przypomina smartfon, jest lekki i wygodny dla użytkownika. Zawiera zminiaturyzowany moduł skanujący 2D pozwalający na szybki odczyt kodów kreskowych. Działa pod kontrolą wydajnego procesora Octa-core o częstotliwości taktowania 2GHz i posiada wbudowaną pamięć 3GB RAM. Dodatkowo w mobilnym terminalu wykorzystano innowacyjny system bezprzewodowego ładowania, który pozwala wyeliminować uszkodzenia złącza pojawiające się przy dokowaniu urządzenia.