Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Tablet przemysłowy 10"FHD z Android 9 Pie i usługami Google

170 34
RuggON, jeden z liderów w projektowaniu i produkcji wzmocnionych komputerów, z dumą przedstawia najnowszy, wzmocniony tablet z systemem Android 9 Pie - SOL PA501. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, systemowi Android 9 Pie, certyfikatowi GMS (usługi Google) SOL PA501 jest doskonałym produktem dla profesjonalistów działających w terenie, straży pożarnej i ratowników medycznych. Tablet oferuje imponujące możliwości w zakresie wydajności i komunikacji oraz odpowiednio długi czas pracy na baterii.

Niezrównana wydajność i zaawansowany wyświetlacz

Wykorzystanie procesora Qualcomm™ Snapdragon™ 660 wraz z najnowszym Android™ 9 Pie, 3GB pamięci RAM i 32GB wbudowanej pamięci masowej, czyni go niezawodnym i wydajnym narzędziem pracy. SOL PA501 jest wyposażony w wyświetlacz chroniony szkłem Gorilla Glass™ o przekątnej 10,1” w rozdzielczości 1920x1200 emitujący 1000 nitów jasności, a także wspierający technologię Hyper Dimming, która pozwala dostosować jasność ekranu do oświetlenia otoczenia. Dla zastosowań militarnych przygotowano tryb Stealth, który pozwala inteligentnie wyłączyć wyświetlacz, diody LED, głośniki i komunikację RF, uniemożliwiając ujawnianie operatora podczas wykonywania misji. 10-punktowy pojemnościowy ekran multi-touch można obsługiwać w czasie deszczu lub w rękawicach roboczych.

Wytrzymały, twardy, trwały
Niezawodny SOL PA501 może zapewnić do 26 godzin ciągłej pracy na akumulatorze o zwiększonej pojemności, umożliwiając ponadto jego wymianę podczas pracy, dzięki wbudowanej baterii podtrzymującej. Dzięki technologii szybkiego ładowania RuggON może zostać naładowany do 50% w zaledwie 50 minut od podłączenia ładowarki. Wszystkie tablety RuggON posiadają certyfikaty IP65 i MIL-STD-810G, a jednocześnie są odporne na upadek z wysokości 1,5m. Ponadto mogą przetrwać w trudnych warunkach atmosferycznych i wytrzymują szeroki zakres temperatur od -20°C do 60°C.

Komunikacja i modułowość

SOL PA501  oferuje łączność bezprzewodową przez moduły Bluetooth 5.0, WLAN 802.11ac z 2x2 MU-MIMO, 4G LTE, GPS oraz opcjonalnie moduł NFC. PA501 pozwala na zainstalowanie dwóch kart SIM, co gwarantuje bezproblemową łączność 4G przez całą zmianę. Dostępne dedykowane moduły obejmują czytnik linii papilarnych, moduł NFC + Smart Card 2 w 1, czytnik kodów kreskowych 2D z technologią optycznego rozpoznawania znaków (OCR), odłączaną klawiaturę, stację dokującą, pasek na rękę i inne.

Bezpieczeństwo danych to aktualnie krytyczny temat w każdym przedsiębiorstwie. SOL PA501 wykorzystuje technologię ARM® TrustZone, pozwalając zachować użytkownikowi spokój podczas uruchamiania nowych aplikacji. Tablet jest również fabrycznie wyposażony w autorskie oprogramowanie do zarządzania urządzeniem: RuggON DashON.

RuggON SOL PA501 - Elmark Automatyka


Poznaj bliżej

Pozostałe aktualności

Getac B360 - najnowszy laptop klasy rugged

Firma Getac zaprezentowała dzisiaj po raz pierwszy nowy laptop B360 o wzmocnionej konstrukcji, który wyznacza nowy standard innowacyjności w segmencie komputerów klasy rugged. Zaprojektowany pod kątem kompatybilności z siecią 5G laptop B360 może pochwalić się procesorem o największej w swojej klasie szybkości, a także najwyższą dostępną jasnością ekranu i mocną, niezawodną konstrukcją, stanowiąc najnowocześniejsze rozwiązanie mobilne przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Getac ZX70 G2

Getac prezentuje najnowszą aktualizację w pełni wytrzymałego tabletu z systemem Android ZX70.