Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

< | >

Elmark Automatyka S.A. dystrybutor z wartością dodaną (VAD) jest autoryzowanym przedstawicielem firmy RealWear w Polsce.

RealWear®, światowy lider w dziedzinie technologii AR dla przemysłu, to twórca pierwszego bezdotykowego, wzmocnionego, komputera przystosowanego do noszenia na głowie. RealWear HMT-1 to produkt dedykowany dla energetyki, usług komunalnych, motoryzacji i produkcji. Dzięki rozwijającemu się ekosystemowi 75 dostawców oprogramowania, RealWear oferuje aplikacje takie jak zdalny mentor, nawigację po dokumentach, przemysłową wizualizację IoT oraz cyfrowe rozwiązania workflow. Technologia RealWear ma na celu ograniczenie przestojów, zwiększenie wydajności i zwiększenie bezpieczeństwa pracowników.

Microsft Teams na RealWear:

- Produkcja: zastosowanie w inspekcjach, zdalnym monitorowaniu i rozwiązywaniu problemów w czasie rzeczywistym.
- Usługi terenowe: Przenieś swój zespół serwisowy na nowy poziom wydajności.
- Obsługa posprzedażowa: Zaoferuj HMT-1 z Microsoft Teams, aby łatwo oferować wsparcie 24/7 i zwiększyć satysfakcję klienta.
- Operacje: Przejmij kontrolę nad nieprzewidzianymi wydatkami wynikającymi z przestojów w oddalonych lokalizacjach
- Wszystkie branże: telemedycyna, wdrożenia 5G, turbiny wiatrowe, serwis HVAC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TEAMS

Zestaw medyczny All-in-one HMT-1-EBT:

Gotowy zestaw do bezdotykowego pomiaru temperatury.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o HMT-1-EBT

Produkty RealWear

Komputery nasobne

RealWear HMT-1

Bezdotykowy tablet nasobny dedykowany dla przemysłu.

Aktualności

Realwear HMT-1: nowa jakość pracy zdalnej

W sytuacji, gdy ograniczenia w przemieszczaniu się na terenie kraju i świata stają się faktem, warto zwrócić uwagę na kwestię zdalnego wsparcia technicznego. Z myślą między innymi o tym zastosowaniu powstał pierwszy na świecie sterowany głosem komputer przystosowany do noszenia na głowie: Realwear HMT-1.

Blog

obraz dla artykułu BMW Deploys RealWear Smartglasses
BMW Deploys RealWear Smartglasses
BMW of North America Introduces Smart Glasses and New Technician Communication Systems at U.S. Dealerships to Reduce Repair Times and Improve Customer Satisfaction (BMW NEWS).