Masz pytanie do nas? Zadzwoń: 22 773 7937

Microsoft Teams for RealWear  

RZETELNA FIRMA

Bezdotykowa zdalna współpraca

Microsoft Teams na RealWear zapewnia pracownikom liniowym ciągły kontakt ze światem niezależnie od hałasu i niebezpiecznego środowiska pracy.

Technik liniowy z HMT-1 na głowie używający Microsoft Teams Hands-free do nawiązania połączenia wideo ze zdalnym inżynierem, który pomaga mu w diagnozie i rozwiązaniu problemu.

Interfejs Microsoft Teams na HMT-1Kluczowe korzyści

Zwiększ wydajność pracowników

Skróć przestoje nawet o 75% Zredukuj ilość delegacji Zwiększ wydajność pracowników
Dzięki zdalnej współpracy czas naprawy i spowodowane nim przestoje mogą zostać ograniczone nawet o 75% Pozwól jednemu zdalnemu ekspertowi na pracę z bezpiecznego miejsca z wieloma zakładami jednocześnie. Każdy pracownik zasługuje na wygodę zdalnej współpracy. Dzięki uwolnieniu rąk pracownika, możesz zapewnić mu dostęp do wiedzy z prędkością światła.

Microsoft Teams na RealWear mogą skrócić czas przestoju, a także uniezależnić pracowników od stosowania terminali ręcznych w niebezpiecznych środowiskach pracy. ” Emma Williams Wiceprezes korporacyjny

Microsoft Teams na Realwear HMT-1

Microsoft Teams na RealWear zmienia HMT w aktywowany głosem headset do zdalnej współpracy, dzięki któremu pracownicy są zawsze online. RealWear jest jedyną firmą, która posiada certyfikowane iskrobezpieczne urządzenie montowane na głowie do użytku w strefach zagrożonych wybuchem ATEX.

Realwear HMT-1
Zainicjuj połączenie z zespołem Zobacz co widzę Przechwytuj i udostępniaj Rozwiązuj problemy w czasie rzeczywistym
Specjalista lub pracownik liniowy może zainicjować połączenie in situ z dowolnego miejsca na świecie, aby rozwiązać złożony problem. Zainicjuj połączenie za pomocą prostych poleceń głosowych i dyktowania w jednym z obsługiwanych 12 językach. Pracownik pierwszej linii może natychmiast podzielić się swoim punktem widzenia z ekspertem w biurze i na przykład, przy użyciu rąk opisać i wskazywać problemy z ciężką maszyną. To wszystko korzystając z pełnego zoomu i inteligentnego aparatu o wysokiej rozdzielczości. Ekspert może pobrać dowolny dokument Microsoft Office 365, PowerPoint lub Word i natychmiast wysłać go do mikroekranu pracownika. Wyświetlacz daje wrażenie 7-calowego ekranu trzymanego na wyciągniecie ręki. Ekspert z może dodawać notatki do zdjęć przesłanych przez, a następnie bezproblemowo odesłać je do niego. Pracownik może natychmiast rozwiązać problem bez konieczności kosztownej i czasochłonnej podróży eksperta. Umożliwia to ekspertowi pracę nad wieloma problemami jednocześnie w wielu obiektach.
Głos Wideo Audio Pliki
Komunikuj się w głośnym otoczeniu dzięki zaawansowanej redukcji szumów zastosowanej w HMT-1 za pomocą czterech cyfrowych mikrofonów i zaawansowanych algorytmów. HMT-1 zapewnia dokładne rozpoznawanie głosu nawet przy 95 dBA typowego hałasu przemysłowego. Rób zdjęcia i nagrywaj filmy bez użycia rąk za pomocą prostych poleceń głosowych. Powiedz, co widzisz („zrób zdjęcie”, „podgląd zdjęcia”, „poziom powiększenia”) Zintegrowane głośniki i gniazdo audio 3,5 mm do użytku z ochronnikami słuchu. Przeglądaj dokumenty, zdjęcia i pliki wideo lokalnie lub na karcie MicroSD za pomocą aplikacji Moje pliki.

Demo aplikacji Microsoft Teams na RealWear HMT-1

Poprawa wydajności i zwiększenie bezpieczeństwa dla każdej branży

- Produkcja: zastosowanie w inspekcjach, zdalnym monitorowaniu i rozwiązywaniu problemów w czasie rzeczywistym.
- Usługi terenowe: Przenieś swój zespół serwisowy na nowy poziom wydajności.
- Obsługa posprzedażowa: Zaoferuj HMT-1 z Microsoft Teams, aby łatwo oferować wsparcie 24/7 i zwiększyć satysfakcję klienta.
- Operacje: Przejmij kontrolę nad nieprzewidzianymi wydatkami wynikającymi z przestojów w oddalonych lokalizacjach
- Wszystkie branże: telemedycyna, wdrożenia 5G, turbiny wiatrowe, serwis HVAC

Przeczytaj więcej na temat RealWear HMT: